Kremace - základní informace...        

 
 JSME HLAVNÍM PARTNEREM KREMATORIA ZVÍŘAT PRAHA

 

Pohřební ústav pro malá zvířata Pet-pieta Praha provozuje pohřební službu pro zvířátka a zajišťuje kremace a pohřby nejen pro pražské a středočeské pejsky a kočičky, ale i pro zvířátka z celých ČechNaši pracovníci k zemřelým vyjíždí z jednotlivých stanovišť v Praze a zvířátka se převáží buď do našeho vlastního chladícího boxu, který je v našem sídle na okraji Prahy 8 nebo přímo do chladící místnosti v Krematoriu zvířat v Praze 9- Běchovicích.  I rozloučení v obřadní síni probíhá v Praze, k dispozici je jak malá obřadní síň Pohřebního ústavu Pet pieta, tak velká obřadní síň přímo v krematoriu. Kremace probíhají v nově otevřeném Krematoriu zvířat Praha v Praze 9- Běchovicích, v krásném prostředí plném zeleně a s nejmodernější kremační technologií. Kremace jsou přísně individuální, každé zvířátko se zpopelní zvlášť. Teprve po zpopelnění jednoho zvířátka a úpravě jeho popela probíhá kremace zvířátka dalšího zvířátka. Žeh trvá podle velikosti zvířátka 30-90 minut a 10-15 minut po ukončení kremace je upravený a vychlazený popel zvířátka již v urničce a k vyzvednutí. Urničku vám tedy můžeme doručit ještě v den kremace. Disponujeme celkem 6 speciálními vozidly na převoz zemřelých zvířátek a fungujeme v nonstop režimu.

Naše firma si za 13 let působení  v této oblasti vybudovala  velmi vysokýodborný i etický kredit. Domníváme se, že jsou důležité jak zkušenosti s citlivým přístupem k pozůstalým. tak i k zesnulým zvířátkům, dále velmi vysoká etika, tedy i etika provedení samotné kremace, a v neposlední řadě absolutní spolehlivost.  Vy, majitelé pejsků a kočiček, kteří jste tu smutnou chvíli, kdy odejde zvířecí přítel zažili, s námi  jistě souhlasíte, a proto PET-PIETA zůstane i nadále ve spojení s kvalitou, kterou poskytují Krematorium zvířat Praha a  Krematorium zvířat Brno.

Rádi se s vámi domluvíme i na nezávazné schůzce a prohlídce Krematoria zvířat Praha, pokud budete chtít mít jistotu, komu svého zesnulého kamaráda svěřit do péče. Vše vám ochotně ukážeme a věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

 

Kompletní pietní služby pro Vaše zvířecí mazlíčky nabízíme v celé České republice.

 

 
 
   VAŠE DOTAZY VÁM RÁDI ODPOVÍME NA NONSTOP DISPEČINKU POHŘEBNÍ SLUŽBY 734 44 50 99