Kdo jsme…..

 

     Pohřební ústav pro malá zvířata PET-PIETA Praha, provozující pohřební služby pro zvířátka,  je součástí veterinární záchranné služby PET-MEDIC Praha. Jsme rodinná firma, stálý tým záchranářů a lékařů, a fungujeme od roku 2002….za tu dobu jsme byli tisíckrát součástí smutné události v rodině, kdy zemřel jejich člen, chlupatý a čtyřnohý, ale stejně milovaný jako kdokoli jiný z rodiny. I my sami máme za ta léta, bohužel, za sebou vícero takovýchto smutných situací, i my jsme majitelé urniček  našich čtyřnohých přátel, které jsme tolik milovali a kteří už odešli za duhový most….snad právě proto se dokážeme dokonale vcítit do situace majitele pejska, kočičky či jiného zvířátka, o které právě přišel, a dokážeme podle toho jednat a v této nelehké situaci mu pomoci.

Budeme se snažit pro vás i vašeho zesnulého kamaráda udělat vše, na co si vzpomenete a co bude jen trochu reálné. Nebojte se říci nám, co byste rádi, i když se vám to třeba bude zdát zvláštní. Vždy se najde řešení.

 

Na památku všech  pejsků a kočiček, kteří se už toulají po nebeských obláčcích a na které nikdy nezapomeneme a nepřestaneme je milovat……