KREMATORIUM PRAHA

Vítáme vás v novém a zároveň prvním pražském Krematoriu pro zvířata v Praze 9 - Běchovicích. 

Vše nyní najdete v jednom objektu - příjemnou recepci, velkou obřadní síň k poslednímu rozloučení s možností sledování kremace zvířátka, moderní chladící místnost i místnost s  kremační pecí s nejmodernější technologií. Součástí krematoria je samozřejmě i hygienické zařízení jak pro klienty, tak pro personál, kanceláře a sklady.

Krematorium se nachází v dosahu MHD, od metra trvá cesta 12 minut jízdy. Pro vás, kteří přijedou vlastním vozem, je připraveno parkoviště přímo u budovy krematoria. Objekt je situován v areálu plném zeleně, obklopen lesoparkem, a přitom několik minut chůze od autobusových zastávek. 

Pokud se budete chtít přijet nezávazně podívat a krematorium si prohlédnout, zavolejte nám, rádi vás celým krematoriem provedeme a vše, co vás bude zajímat, vám ukážeme. 

Vaše zesnulé zvířátko převezeme do chladícího boxu, v den kremace se s ním můžete ještě rozloučit v obřadní místnosti a pokud budete chtít, počkáte si v příjemném prostředí recepce na urničku, kterou si můžete rovnou odvézt domů. Pokud se nebudete chtít účastnit rozlučky nebo nebudete chtít na urničku počkat, dovezeme vám ji samozřejmě domů přímo do vašich rukou.