Vyzvednutí zvířátka...

 

NOVINKA

 - nabízíme odvoz pozůstalých pohřebním vozem  spolu se zesnulým zvířátkem přímo do Krematoria zvířat Praha i do Krematoria zvířat Brno. Se zvířátkem mohou jet až čtyři členové jeho rodiny. 

 

Vašeho pejska, kočičku nebo jiné zvířátko si můžeme vyzvednout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce,  v jakoukoli denní i noční dobu, na jakémkoli místě v ČR i v zahraničí v rámci EU. Pro zvířátko si vždy přijedeme na místo úmrtí, vyjíždíme okamžitě po domluvě s majitelem zvířátka nebo veterinárním lékařem. 

Vyzvednutí zvířátka doma

Nejčastější je vyzvednutí zesnulého zvířátka u vás doma, ať už po naší eutanasii, nebo kdykoli jindy, když zvířátko zemře samo, případně je uspí váš osobní veterinář.

Zavoláte na náš dispečink a my přijedeme, doba příjezdu od telefonátu bývá v Praze a okolí 20-60 minut, podle denní doby, vzdálenosti a dopravy.  V rámci České republiky dojezd záleží na vzdálenosti, předem se s vámi domluvíme, kdy nás máte očekávat. U vás v klidu a co nejcitlivějším přístupem vyplníme potřebné doklady a z barevného katalogu si vyberete jednu z téměř 400 variant urniček.

My vám samozřejmě poradíme, podle toho, zda budete chtít mít urničku doma, venku, zda budete chtít popel rozptýlit nebo uložit apod. Pokud budete chtít, dáte pejskovi nebo kočičce jejich oblíbené věci, případně vaše věci, které chcete, aby vašeho přítele provázely na poslední cestě. Vše, co mu dáte s sebou, u něj zůstane a bude zpopelněno spolu s ním. 

Domluvíme i další podrobnosti, jako pořízení videa, fotografií, osobního rozloučení v obřadní síni v Praze nebo Brně a další vaše přání. Při vyzvednutí zvířátka a sepsání dokladů nepotřebujete z vaší strany žádné doklady od vašeho veterináře, vše vystavíme na našich dokladech záchranné služby.  Po sepsání veškerých potřebných dokumentů hezky zabalíme tělíčko zvířátka i s jeho věcmi, uložíme jej do bílého vaku na zesnulé a odneseme do našeho vozu. S vámi se v tomto okamžiku rozloučíme a zvířátko převážíme do našeho chladícího boxu k uložení.

 

Vyzvednutí zvířátka u veterináře

Dalším častým místem, kde vašeho pejska nebo kočičku vyzvedáváme, je veterinární pracoviště, kde zvířátko zemřelo. Ať už po domluvené eutanasii, nebo na hospitalizaci v důsledku těžké nemoci.

V tomto případě můžete zavolat vy, nebo i váš veterinární lékař. S většinou lékařů se díky provozování záchranné služby známe, takže o to jednodušší je domluva mezi námi. Na veterinárním pracovišti si pejska také můžeme vyzvednout v jakoukoli denní i noční dobu, záleží jen na jejich  instrukcích. Každopádně si zvířátko vyzvedáváme v co nejkratším termínu. Je to z toho důvodu, že úložné boxy na veterinárních pracovištích slouží přednostně k odvozu do kafilerie a my za vašeho zesnulého kamaráda ručíme , tudíž musí být co nejdříve u nás, pod naším dohledem, aby se na veterině omylem neodvezl k asanaci. Zvířátko si tedy z veteriny odvezeme jako první krok.

Okamžitě po vyzvednutí vám zavoláme, jednak abychom vám potvrdili, že máme už vaše zvířátko u nás v pořádku uložené, a také si s vámi domluvíme termín schůzky u vás doma nebo v naší obřadní síni, abychom sepsali doklady potřebné ke kremaci.

 

Kremace on-line

Zvířátko si vyzvedneme na místě úmrtí, tedy u veterináře nebo u vás doma, převezeme ho k nám k uložení a veškeré doklady i platby pak řešíme přes internet.

Doklady ohledně kremace lze vyplnit přes formulář, který Vám zašleme e-mailem, služby a typ urničky si vyberete z našich webových stránek z pohodlí domova, my Vám následně zašleme cenovou kalkulaci k odsouhlasení a poté fakturu, kterou zaplatíte přes internet. My vše zařídíme přesně dle Vašich požadavků a v dohodnutý den Vám osobně urničku s popelem Vašeho zemřelého zvířátka dovezeme domů, případně si ji můžete vyzvednout u nás v kanceláři. Záleží jen na Vás, co si vyberete. Tato služba je vhodná zejména pro mimopražské klienty, jejichž zesnulé zvířátko si vyzvedáváme bez jejich přítomnosti na některé z veterinárních klinik, ale využít ji může každý.