Otisky tlapek, květiny, fotografie....

 

Květiny 

Pokud budete chtít květiny dle vlastního návrhu, při sepisování dokladů si toto přání napíšeme, květiny večer před odjezdem do krematoria koupíme v přesném druhu, počtu a barvě a dáme je k vašemu zvířátku těsně před kremací, aby je mělo s sebou svěží a čerstvé. Květiny pro nás připravuje jedno květinářství, personál ví, že jsou to květiny pro pejsky a kočičky a vybírají je s velkou pečlivostí. 

Cena: dle katalogového ceníku květin

 

Otisk tlapky na památku

Tato služba je jednou z nejžádanějších. Můžete si vybrat ze tří barev - bílé perleťové, šedostříbrné nebo imitace žuly. Otisk tlapky je možný ve variantě závěsu na stužce nebo v krabičce s okénkem, ozdobené květinami a jménem zvířátka.

Cena:  od 590,- Kč   

 

Ustřihnutí chloupků

Tato služba je také velmi žádaná, rádi to pro vás uděláme. Jen musíme upozornit, že u zemřelých na závažné infekční onemocnění nebo u srsti potřísněné tělními tekutinami  nelze tuto službu z hygienických důvodů provést.

Cena: Služba je zdarma

 

Úprava zvířátka před kremací nebo rozloučením v obřadní síni

Úprava srsti, oblečení pejska do vámi dodaného oblečku, culíček s mašličkou apod. 

Cena: služba je zdarma

 

Fotografie na CD

Běžně poskytovaná standartní služba.  10 fotografií na CD. Fotografie jsou z obřadní síně, zvířátko je uloženo v sametem vyložené rakvi, s květinami, svíčkou, hračkami a osvětlením. Poslední památka na zesnulého pejska nebo kočičku.

Cena: 520,- Kč

 

Osobní rozloučení ve velké obřadní síni krematoria - Běchovice

Rozloučení rodiny se zesnulým zvířátkem v obřadní síni přímo v krematoriu v Praze. Zvířátko je uloženo v sametem vykládané rakvi, se všemi věcmi, které mu majitelé dali na cestu s sebou. Vše v aranžmá květin, zapálených svíček na poslední cestu, s možností posedět u zvířátka a důstojně se s ním naposledy rozloučit. V případě zájmu lze oknem v obřadní místnosti po obřadu sledovat i samotnou kremaci zvířátka a počkat si na urničku.

Cena: 490,- Kč

 

Osobní rozloučení v malé obřadní síni - Letňany

Rozloučení s menšími zvířátky přibližně do 15 kg, komorní prostředí a možnost sepsání kremačních dokladů přímo na místě. Z této obřadní síně je poté zvířátko převezeno ke kremaci přímo do krematoria, cesta trvá přibližně 15 minut.

Cena: 390,- Kč

 

Zakoupení pamlsků nebo hraček na poslední cestu

Tato služba je často žádaná a rádi ji pro Vaše zvířátko uděláme.

Cena: viz účtenka z obchodu